Caterpillar - Predaj mobilov a príslušenstva | DATES MOBILE

 
 
 
Filter parametrov:
Farba
Zadný fotoaparát
Uhlopriečka displeja
Operačná pamäť
Rozlíšenie displeja
Operačný systém
Cenová hladina
 
 

Caterpillar

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
 
Ponuky

Caterpillar CAT B26 čierny

Cat B26 šikovná novinka nielen svojou veľkosťou ale aj odolnosťou IP68 ktorá zaručí prachotesnosť a vode odolnosť 30min v hĺbke 1m. " Dispej 2,4", 320x540, QVGA " Procesor Spreadtrum SC6531F " Zadný fotoaparát 2Mpx " 8MB pamäť + pamäť. Karta do 32GB / 8MB RAM " Bluetooth, micro-USB, FM rádio, audio jack, DS " batéria 1500 mAh
67,00 €
Ponuky

Caterpillar CAT B30 čierny

Počet SIM:Dual a viac SIM; Podpora dát:EDGE; Zadný fotoaparát:menej ako 3mpx; Farba:čierna; Operačný systém:Uzavretý
75,00 €
Ponuky

Caterpillar CAT S52 DUAL čierny

Vysoko odolný telefón so štíhlym a elegantným prevedením ponúka 5,65 palcový displej s rozlíšením 1440x720 pixelov. Samozrejmosťou je krytie IP68, výkonný procesor a dedikovaný slot na pamäťovú kartu, či funkcia dual SIM. Vo výbave nechýba kvalitný 13 Mpx fotoaparát, čítačka odtlačkov prstov, NFC a batéria so skvelou výdržou.
433,00 €

 
 

Výrobca Caterpillar produkuje kvalitné odolné mobilné telefóny, ktoré sú vybavené pevnejšou a robustnejšou konštrukciou, aby efektívne vzdorovali tvrdým nárazom, vode, špine a prachu. Navyše vynikajú silnou batériou, ktorá vydrží dlhšie ako zvyčajne. Modely značky Caterpillar sú vhodné na použitie v náročnejších podmienkach. Môžete si vybrať dotykové mobily, ale aj mobilné telefóny s tlačidlovou klávesnicou.