Predajne - Predaj mobilov a príslušenstva | DATES MOBILE

 
 
Úvod > Predajne
 
 
 

Pondelok - Nedeľa: 9:00 - 21:00

OC Avion Shopping Park Bratislava

Predajňa DATES MOBILE OC Avion Bratislava
Ivanská cesta 16
821 04 Bratislava

0911 287 131
avion@datesmobile.sk

Pondelok - Nedeľa: 9:00 - 21:00

Bratislava
OC Eurovea

Predajňa DATES MOBILE Eurovea Bratislava
Pribinova 8
811 09 Bratislava

0948 787 022
eurovea@datesmobile.sk

 
 

Pondelok - Nedeľa: 9:00 - 21:00

Bratislava
OC Tesco Lamač

Predajňa DATES MOBILE - OC Tesco Lamač
Lamačská cesta 1C 5959
841 04 Bratislava

0903 494 488
lamac@datesmobile.sk

Pondelok - Nedeľa: 9:00 - 21:00

Bratislava
OC Bory Mall

Predajňa DATES MOBILE Bory Mall Bratislava
Lamač 6780
841 03 Bratislava

0948 599 148
bory@datesmobile.sk

 

 
 

Pondelok - Nedeľa: 9:00 - 21:00

Nitra
OC Galéria Tesco

Predajňa DATES MOBILE Nitra
Bratislavská cesta 5
949 01 Nitra

0911 214 395
nitra.tesco@datesmobile.sk

Pondelok - Nedeľa: 9:00 - 21:00

Nitra
OC Mlyny

Predajňa DATES MOBILE Nitra - OC Mlyny
Štefániková trieda 61
949 01 Nitra

0948 134 892
nitra.mlyny@datesmobile.sk

 

 
 

Pondelok - Nedeľa: 9:00 - 21:00

Trnava
OC Galéria Tesco

Predajňa DATES MOBILE Trnava
Veterná 40
917 01 Trnava

0948 484 425
trnava.tesco@datesmobile.sk

Pondelok - Nedeľa: 9:00 - 21:00

Trnava
City Arena

Predajňa DATES MOBILE Trnava
Kollárová 20
917 01 Trnava

0948 320 229
trnava.arena@datesmobile.sk

 

 
 

Pondelok - Nedeľa: 9:00 - 21:00

Trenčín
OC Laugarício

Predajňa DATES MOBILE Trenčín
Belá 7271
911 01 Trenčín

0948 705 011
laugaricio@datesmobile.sk

Pondelok - Nedeľa: 9:00 - 21:00

Piešťany
Aupark Shopping Center

Predajňa DATES MOBILE Piešťany
Nitrianska ulica 7555/18
921 01 Piešťany

0911 301 391
aupark.pn@datesmobile.sk

 

 
 

Pondelok - Nedeľa: 9:00 - 21:00

Žilina
OC Aupark

Predajňa DATES MOBILE Žilina OC Aupark
Veľká okružná 59A
010 01 Žilina

0948 037 494
aupark.za@datesmobile.sk

Pondelok - Nedeľa: 9:00 - 21:00

Žilina 
OC Dubeň

Predajňa DATES MOBILE Žilina OC Dubeň
Vysokoškolákov 52
010 08 Žilina

0948 527 899
zilina.duben@datesmobile.sk

 

 
 

Pondelok - Nedeľa: 9:00 - 21:00

Banská Bystrica
Europa Shopping Center

Predajňa DATES MOBILE Banská Bystrica
Na Troskách 25
974 01 Banská Bystrica

0948 299 107
europa@datesmobile.sk

Pondelok - Nedeľa: 9:00 - 21:00

Prievidza
SC Korzo

Predajňa DATES MOBILE Prievidza
Nábrežná ulica 1913/5A
971 01 Prievidza

0948 606 736
korzo@datesmobile.sk

 

 
 

Pondelok - Nedeľa: 9:00 - 21:00

Košice
SC Aupark

Predajňa DATES MOBILE Košice SC Aupark
Námestie Osloboditeľov 3377/1
040 01 Košice

0948 397 722
aupark.ke@datesmobile.sk

Pondelok - Nedeľa: 9:00 - 21:00

Košice
OC Optima

Predajňa DATES MOBILE Košice
Moldavská cesta 32
040 11 Košice

0948 098 380
optima@datesmobile.sk

 

 
 

Pondelok - Nedeľa: 9:00 - 21:00

Poprad
OC Forum

Predajňa DATES MOBILE Poprad OC Forum
Nám. sv. Egídia 3290/124
058 01 Poprad

0948 139 330
ocforum@datesmobile.sk