Autonabíjačky - Predaj mobilov a príslušenstva | DATES MOBILE

 
 
 
accessories.jpg
 
 
 
 
 
 

Autonabíjačky

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:

 

Autonabíjačka Apple iPhone 3G/4G čierna

Autonabíjačka pre Phone 3G/4G. Zosilnené prevedenie zabraňuje mechanickému poškodeniu pri bežnom použití. Farba čierna. LED indikátor nabíjania, točený kábel o dĺžke 40 cm.
8,90 €

Autonabíjačka HTC CC C200 2 microUSB 1000mAh blister

Nabíjačka do auta HTC CC-C200 s káblom Nabíjačka pre prístroje HTC, určená do zásuvky automobilového zapaľovača. Pre nabíjanie je vybavená Micro USB konektorom a podporuje napätie 12 i 24 V. Dodávaný nabíjací kábel slúži len pre nabíjanie a nemožno ho pre
17,90 €

Autonabíjačka micro USB 1A čierna

Univerzálna autonabíjačka micro USB. Univerzálny konektor s koncovkou micro USB vhodný pre väčšinu telefónov. Praktický točený kábel roztiahnuteľný až na dĺžku 2 m. Kapacita: 1A. Napätie: 12 - 24 V.
13,90 €

Autonabíjačka mini USB 12V čierna

Malá kompaktná nabíjačka určená do konektoru zapaľovača. Vďaka USB vstupu použiteľná prekticky pre každý telefón (nutné použiť zodpovedajúci nabíjací kábel pre daný model telefónu). Vstupné nap. 12V DC, Výstupné nap. DC 5V 650 mAh.
13,90 €

 
 

Vybitá batéria nepoteší žiadneho používateľa mobilného telefónu, a to hlavne na cestách, keď sú možnosti na dobitie batérie obmedzené. Praktickým riešením je kvalitná autonabíjačka, ktorá vám umožní ostať v spojení s okolím aj počas presunu autom. Na Datesmobile.sk nájdete širokú ponuku univerzálnych aj značkových autonabíjačiek.