o firme

 
 
Úvod > O firme
 
 
 
O firme

DATES MOBILE je stabilná spoločnosť s dlhoročným pôsobením na slovenskom trhu. Poskytujeme široký sortiment produktov a služieb v oblasti mobilných technológií a príslušenstva koncovým aj firemným zákazníkom v kamenných predajniach a prostredníctvom e-shopu.

Naše moderné predajne alebo dizajnovo nadčasové kiosky nájdete v nákupných centrách po celom Slovensku.

 

Profesionálne vyškolený a ochotný personál rád poradí a pomôže pri výbere nového mobilu, stačí mu prezradiť, aké funkcie očakávate od vášho budúceho mobilného zariadenia. Počas rokov pôsobenia sme obslúžili nespočetné množstvo zákazníkov, ktorí sa k nám radi vracajú. Okrem mobilných telefónov a tabletov rôznych značiek ponúkame obrovský výber originálneho príslušenstva a doplnkov.

 

Pravidelne sledujeme novinky zo sveta mobilných zariadení a radi vás obdarujeme častými zľavami a akciami, aby ste sa k nám vrátili aj nabudúce.

 

Neustále sa snažíme rozvíjať a rozširovať portfólio našich produktov a služieb a tiež modernizovať naše predajne, aby sme kráčali s dobou a aby sme vo všetkých smeroch uspokojili potreby našich zákazníkov.

 

 

Čomu sa DATES MOBILE venuje?

 

Predovšetkým predávame mobilné telefóny, ako aj originálne i neoriginálne príslušenstvo. Ponúkame veľký výber obalov, puzdier, fólií a ochranných skiel na displej, tiež kvalitné autonabíjačky, batérie, headsety, handsfree slúchadlá a ďalšie doplnky, ktoré Váš telefón ochránia pre poškodením či dokonca rozbitím alebo len spríjemnia jeho používanie.

 

Na našich pultoch nájdete mobily a tablety rôznych, aj nových, značiek, na ktoré, samozrejme, poskytujeme dvojročnú záruku.

 

Väčšina e-shopov, ktoré majú aj kamennú predajňu, používa na e-shope nižšie ceny ako v predajniach. DATES MOBILE sa snaží výjsť svojim zákazníkom v ústrety, preto rovnaké ceny, ako nájdete v našom e-shope, vás čakajú aj vo všetkých kamenných predajniach. 

 

 

Služby

 

Naším zákazníkom ponúkame okrem predaja mobilov aj:

- výkup mobilných telefónov,

- bezplatné poradenstvo v oblasti mobilnej komunikácie,

- spoľahlivé a rýchle riešenie reklamácií,

- dobíjanie kreditov od všetkých operátorov.

E-shop

Pre zákazníkov uprednostňujúcich jednoduchší a rýchlejší spôsob nákupu z pohodlia domova je zameraný náš nový moderný internetový obchod, kde si každý zákazník určite vyberie z našej širokej ponuky spomínaného sortimentu a ocení prehľadnosť a jednoduchosť nákupného procesu.