nokia 3310 červený

 
 
 

Nokia 3310 červený

Mobilný tlačidlový telefón, ktorý poteší v 4 farbách - červenej, modrej, šedej a žltej. Možnosť využitia aj funkcie DUAL SIM.
Kód produktu:NO331SCER
Výrobca: Nokia
Dostupnosť: skladom
Dostupnosť: do 48 hodín
23 7 0
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 69 bodov.
Vaša cena: 69,00 €
Ďalšie dostupné varianty
Dostupné v 3 variantoch
Špeciálne ponuky platné iba s kúpou tohoto produktu
Pridať označené ponuky, spolu s Nokia 3310 červený
Zobraziť viac
Zobraziť menej
Farba:červená
Predný fotoaparát:nie
Zadný fotoaparát:2 Mpix, LED blesk
Verzia operačného systému:Nokia Series 30+
Uhlopriečka displeja:2,4'', (60 mm), QVGA, farebný, nedotykový
Typ displeja:TFT
Počet SIM kariet:1
Interná pamäť:16MB
Mobilné siete:2G
Kapacita batérie:1200 mAh

Popis produktu

Popis

Mobilný telefón, ktorý Vás očarí. Nová Nokia 3310 si zachovala dizajn svojho predchodcu. Krásne matné prevedenie, farebný displej a nové vylepšené uživateľské funkcie. Z prechádzajúcih rokov si zachovala  svoj špecifický tón vyzváňania a veľmi obľúbenú hru Snake. Okrem toho môžete pri cestovaní počúvať svoju hudbu alebo rádio. Zaujímavé okamihy si môžte odfotiť s fotoaparátom, ktorý má rozlíšenie 2 Mpx so zabudovaným LED bleskom. Možnosť rozšíriť pamäť až do 32GB. Jednoduché pripojenie vďaka rozhraniu Bluetooth 3.0. Port Micro USB (2.0) a 3,5 mm konektor pre pripojenie slúchadiel.

Farebný displej - Prichádza s vylepšeným a zaobleným farebným displejom. 2,4 palcový displej zobrazí všetky potrebné údaje. Lepšie ovládanie a písanie aj vďaka vylepšenej klávesnici.

Dlhá výdrž batérie - Vyberateľná batéria s kapaciou 1200 mAh má výdrž až 22 hodín pri nepretržitom telefonovaní. Nemusíte sa obávať, že váš telefón  sa rýchlo vybije pri dlhšom rozhovore s vašimi známymi. Navyše nemusíte mať stále poruke nabíjačku. V pohotovostnom režime vydrží Nokia 3310 až neuveriteľný mesiac. Po vybití ho rýchlo nabijete pomocou portu Micro-USB. 

Funkcia DUAL SIM - Vďaka podpore Dual SIM môžete využívať obe svoje SIM karty v jednom telefóne. Nemusíte už viac myslieť na to, či máte pri sebe oba potrebné telefóny. 

Odporúčame dokúpiť


Príbuzné produkty


Parametre


Hodnotenie