myphone 6310 biely

 
 
 

MyPhone 6310 biely

Myphone 6310 je klasický mobilný telefón, vhodný pre všetkých, ktorý uprednostňujú tlačidlové telefóny s dlhou výdržou batérie. Vďaka 900 mAh batérií telefón vydrží v pohotovostnom režime až 168 hodín.
Kód produktu:CP6310BIE
Výrobca: MyPhone
Dostupnosť: skladom
Dostupnosť: do 48 hodín
4 2 0
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 37 bodov.
Vaša cena: 37,00 €
Ďalšie dostupné varianty
Dostupné v 2 variantoch
MyPhone 6310 čierny
MyPhone 6310 čierny
Názov: MyPhone 6310 čierny
Kód: CP6310CIE
Dostupnosť: skladom
240
Cena: 37,00 €
Špeciálne ponuky platné iba s kúpou tohoto produktu
Pridať označené ponuky, spolu s MyPhone 6310 biely
Zobraziť viac
Zobraziť menej
Farba:biela
Hmotnosť:65 gramov
Zadný fotoaparát:0,3 Mpix
Uhlopriečka displeja:2,4"
Počet SIM kariet:2
Počet jadier procesora:1
Typ batérie:Li-Ion
Kapacita batérie:900 mAh
Rozlíšenie displeja:320 x 240 b.
Operačný systém:bez OS

Popis produktu

Popis

Základné info 

Podsvietené tlačidlá a detailný displej

Mobilný telefón Myphone 6310 ponúka veľký 2,4 palcový displej vďaka, ktorému sú texty na obrazovke ľahko viditeľné, a preto dobre čitateľné. Rozlíšenie displeja predstavuje 320 x 240 pixelov. Súčasťou telefónu sú aj veľké podsvietené tlačidlá pre jednoduché ovládanie.

Na zadnej strane telefónu sa nachádza fotoaparát s rozlíšením 0,3 Mpix, vďaka ktorému zachytíte všetky dôležité momenty a okamihy vášho života. Vďaka nemu už neprídete o žiadne dôležité udalosti s vašimi priateľmi a rodinou. Vaše fotografie môžete uložiť na vnútornú pamäť telefónu ktorú si môžete rozšíriť prostredníctvom micro SD karty až o 32 GB.

Funkcia Dual SIM

Telefón ponúka aj praktickú funkciu Dual SIM, ktorá vám umožní používať dve SIM karty súčasne. S touto funkciou už nemusíte nosiť súkromný a pracovný telefón zvlášť. V tomto telefóne ich dokážete využívať naraz. Jednoduchým nastavením si vyberiete hlavnú a vedľajšiu SIM kartu, alebo si zvolíte pred každým hovorom, z ktorej zo SIM kariet chcete práve volať.

Okrem dlhej výdrže batérie vám MyPhone poskytne aj ďalšie výhody. Patrí k nim Bluetooth na bezdrôtový prenos dát, FM rádio, hudobný prehrávač a tiež praktická zabudovaná batéria s kapacitou až 900 mAh. Keďže jeho batéria vydrží dosť dlho, tak je telefón vhodný aj na dlhé cesty. Určite vás poteší aj vysoká kvalita slúchadla, vďaka ktorej budete počuť volajúceho na druhej strane jasne, hlasno a čisto.

Odporúčame dokúpiť


Príbuzné produkty


Parametre


Hodnotenie