Adaptéry - Predaj mobilov a príslušenstva | DATES MOBILE

 
 
 
accessories.jpg
 
 
 
 
 
 

Adaptéry

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:
 

Adaptér micro USB čierny

OTG adaptér určený pre telefóny s micro USB portom. Slúži k pripojeniu externých USB zariadení (flash disk, klávesnica, myš ...) k telefónu. Farba: čierna. Telefón aj pripájané zariadenie musia podporovať technológiu USB On-The-Go.
1,90 €

Adaptér na SIM 3v1

Adaptér SIM 3v1 pre bezproblémové používanie micro a nano SIM kariet v ľubovoľných typoch telefónov. Vyťahovacia ihla súčasťou balenia. Farba: čierna.
5,50 €
5,50 €
5,50 €
5,50 €

Adaptér Nokia audio čierny

Adaptér z microUSB (Nokia 8600) na 3,5mm audio jack.
1,90 €

Adaptér OTG kábel micro USB/USB čierny

OTG (On-The-Go) kábel micro USB-USB slúži na pripojenie USB zariadenia priamo na váš mobil alebo tablet. Kompatibilný s vyššími radami telefónov Nokia, Samsung Galaxy S II a tabletmi s micro USB., farba: čierna,
2,50 €

Adaptér OTG Samsung N9000 Galaxy Note 3 čierny

OTG adaptér určený pre telefóny Samsung N9000 Galaxy Note 3. Slúži k pripojeniu externých USB zariadení (flash disk, klávesnica, myš ...) k telefónu. Farba: čierna.
2,50 €

Adaptér SIM 3v1 biely

Adaptér SIM 3v1 pre bezproblémové používanie micro a nano SIM kariet v ľubovoľných typoch telefónov. Vyťahovacia ihla súčasťou balenia. Farba: biela.
5,50 €

Redukcia na nabíjačku z Nokia 3310, 6101, mini USB na Nokia 8600

Adaptér umožňuje pripojiť nabíjačky s konektorom Nokia 3,5 mm; 2,0 mm a Mini-B USB k telefónom vybaveným nabíjacím konektorom s Micro-B USB konektorom.
1,90 €

 
 

Medzi základné a prínosné mobilné príslušenstvo patria aj adaptéry. Praktické adaptéry umožňujú spojenie mobilného telefónu s externým zariadením. K svojmu mobilnému telefónu tak môžete jednoducho pripojiť pamäťovú kartu či USB kľúč. Vyberte si z pestrej ponuky kompatibilných adaptérov na Datesmobile.sk.