samsung g960 galaxy s9 64gb fialový

 
 
Úvod > Mobilné telefóny > Podľa typu > Dotykové > Samsung G960 Galaxy S9 64GB fialový
 

Samsung G960 Galaxy S9 64GB fialový

zľava 200 EUR s DPH Elegantný dizajn s 5,8" displejom, 4GB RAM, krásne fotografie so žiarivými farbami, superspomalené zábery či vlastné emoji, to všetko so sebou prináša Samsung Galaxy S9, ktorý Vám navyše vždy pomôže s cudzojazyčným textom!
Kód produktu:ird-201011326
Výrobca: Samsung
Dostupnosť: skladom
Dostupnosť: do 48 hodín
0 0 11
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 699 bodov.
Vaša cena: 699,00 €
Ďalšie dostupné varianty
Dostupné v 2 variantoch
Samsung G960 Galaxy S9 256GB čierny
Samsung G960 Galaxy S9 256GB čierny
Názov: Samsung G960 Galaxy S9 256GB čierny
Kód: ird-201011657
Dostupnosť: Do 48 hodín
0010
Cena: 799,00 €
Špeciálne ponuky platné iba s kúpou tohoto produktu
Pridať označené ponuky, spolu s Samsung G960 Galaxy S9 64GB fialový
Zobraziť viac
Zobraziť menej
Farba:fialová
Hmotnosť:163 gramov
Predný fotoaparát:8 Mpix
Zadný fotoaparát:12 Mpix
Verzia operačného systému:Android 8.0 Oreo + Samsung Experience 9
Uhlopriečka displeja:5,8"
Typ displeja:superamoled
Počet jadier procesora:8
Interná pamäť:64GB
Operačná pamäť:4GB
Mobilné siete:4G LTE
Kapacita batérie:3000 mAh
Rozlíšenie displeja:1440 x 2960
Operačný systém:Android

Popis produktu

Popis

Základné info

Novinka Samsung Galaxy S9 prichádza v elegantnom sklenenom prevedení s 5,8" displejom chráneným prostredníctvom Gorilla Glass 5. Zariadenie prichádza s opreačným systémom Android 8.0 Oreo + Samsung Experience 9 a osemjadrovým procesorom Exynos 9 Series. 

FOTOAPARÁT

Krásne fotografie s neuveriteľne živými farbami pri akomkoľvek svetle nie sú pre Samsung Galaxy S9 problém! Fotoaparát využíva dve hodnoty svetelnosti, ktoré sa prispôsobujú vonkajším svetelným podmienkam, takže v tme sa clona rozoširuje a naopak na svetle sa zužuje a zachováva ostrosť a farby na fotografiách.  Zariadenie je vybavené zadným 12 Mpix fotoaparátom a prednou 8 Mpix kamerou.

Vďaka superrýchlemu snímaču Vám už neujde žiadna emócia ani žiaden okamih. Teraz môžete vytvárať superspomalené videá, na ktorých vidíte napríklad každú kvapku padajúceho vodopádu či každý detail motýlich krídel v HD rozlíšení. Svojim videám môžete navyše vdýchnuť život aj pridaním hudby z prednastaveného výberu alebo z Vášho playlistu.

Superspomalený záber však môžete navyše použiť aj ako pozadie obrazovky a pripomínať si tak nezabudnuteľné okamihy.

Vaše fotografie navyše budú vždy ostré a to vďaka optickej stabilizácii, takže ani momenty zachytené počas cesty na bycikli už nikdy nebudú rozmazané!

Telefón je ďalej vybavený inteligentným asistentom Bixby, ktorý Vám vždy pomôže v zahraničí s textom v cudzom jazyku. Stačí zapnutý fotoaparát namieriť na text, ktorému nerozumiete a okamžite dostanete preklad. 

OKAMŽITÉ ODOMKNUTIE TELEFÓNU

Zariadenie prichádza so systémom identifikácie tváre, ktorý je však doplnený o skener očnej dúhovky. Telefón vyhodnocuje osvetlenie a okolité prostredie, takže odomykanie telefónu je vždy rýchle a spoľahlivé

Na výber však máte aj ďalšie možnosti odomknutia telefónu a to prostredníctvom čítačky odtlačkov prstov, PIN kódom, heslom alebo nakreslením znaku.

ROZŠÍRENÁ REALITA

Svoje selfie môžete premeniť na emoji ! 

Stačí sa odfotiť presne tak ako keby ste si robili selfie a vaše nové ja je na svete. Vďaka emoji vždy vyjadríte presne to čo máte na mysli pretože presne kopíruje vaše pohyby a emócie. Navyše si so svojím emoji môžete vytvoriť aj videá, ktorými určite pobavíte svojich priateľov.

Odporúčame dokúpiť


Príbuzné produkty


Parametre


Hodnotenie


 
 

Dotykové mobilné telefóny sú v súčasnosti suverénne najpopulárnejším typom na trhu. Väčšina mobilov s dotykovým displejom disponuje výkonným operačným systémom, ktorý umožňuje zdokonaliť vlastnosti mobilného telefónu. Samozrejmosťou je pripojenie na internet alebo možnosť využívania zaujímavých aplikácií. V našej širokej ponuke nájdete najmodernejšie smartfóny od populárnych výrobcov Apple, Lenovo, Samsung či LG.