samsung a600 galaxy a6 dual zlatý

 
 
Úvod > Mobilné telefóny > Podľa typu > Dotykové > Samsung A600 Galaxy A6 DUAL zlatý
 

Samsung A600 Galaxy A6 DUAL zlatý

Galaxy A6 prichádza s 5,6" displejom, možnosťou nastavenia intenzity blesku, ktorá zabezpečí že Vaše fotografie budú vždy adektvátne osvetlené, s funkciou rozpoznania tváre, možnosťou práce s dvomi aplikáciami naraz vďaka App Pair ale taktiež aj s 32 GB úložiskom, ktoré si môžete prostredníctvom microSD karty rozšíriť až do 256 GB. ZĽAVA 30 EUR!
Kód produktu:SAA600ZLA
Výrobca: Samsung
Dostupnosť: skladom
Dostupnosť: do 48 hodín
4 2 1
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 229 bodov.
Vaša cena: 229,00 €
Ďalšie dostupné varianty
Dostupné v 3 variantoch
Samsung A600 Galaxy A6 DUAL čierny
Samsung A600 Galaxy A6 DUAL čierny
Názov: Samsung A600 Galaxy A6 DUAL čierny
Kód: SAA600CIE
Dostupnosť: skladom
1131
Cena: 229,00 €
Samsung A600 Galaxy A6 DUAL fialový
Samsung A600 Galaxy A6 DUAL fialový
Názov: Samsung A600 Galaxy A6 DUAL fialový
Kód: SAA600FIA
Dostupnosť: skladom
211
Cena: 229,00 €
Špeciálne ponuky platné iba s kúpou tohoto produktu
Pridať označené ponuky, spolu s Samsung A600 Galaxy A6 DUAL zlatý
Zobraziť viac
Zobraziť menej
Farba:zlatá
Hmotnosť:162 g
Predný fotoaparát:16 Mpix
Zadný fotoaparát:16 Mpix
Verzia operačného systému:Android 8.0 Oreo
Uhlopriečka displeja:5,6"
Typ displeja:AMOLED
Počet SIM kariet:2
Počet jadier procesora:8
Interná pamäť:32GB
Operačná pamäť:3GB
Mobilné siete:2G3G4G LTE
Kapacita batérie:3000 mAh
Rozlíšenie displeja:720 x 1480 b
Operačný systém:Android

Popis produktu

Popis

Základné info

Samsung Galaxy A6 s 5,6" Infinity displejom má takmer bezrámovú AMOLED obrazovku, z ktorého budú farby doslova žiariť. Telefón v sebe nesie osemjadrový Exynos 7870 a jeho pamäť je možné rozšíriť prostredníctvom micro SD karty až na 256 GB. Smartfón si môžete vybrať z troch farebných prevedení - čierná, zlatá a fialová. 

 

FOTOAPARÁT

Žiarivé fotografie, ktoré budú vždy dostatočne osvetlené zachytíte vďaka 16 Mpix prednému aj zadnému fotoaparátu. Predný fotoaparát, ktorý má rýchlu a širokú clonu a prináša taktiež možnosť vybrať si z 3 úrovní intenzity blesku. Vďaka tejto možnosti nebudú vaše fotky nikdy moc svetlé ani tmavé. 

Svoje fotografie môžete navyše obzvláštniť prostredníctvom niekoľkých režimov fotografovania, nálepkami alebo filtrami. Navyše dokáže Galaxy A6 vaše fotky vždy inteligentne roztriediť a usporiadať. 

ROZPOZNANIE TVÁRE

Galaxy A6 je jednodujché odomknúť - stačí zariadenie zobrať a pozrieť sa naň a technológia rozpoznania tváre Vám ho hneď po identifikácii ihneď odomkne. Vďaka tejto vlastnosti máte vždy svoje súkromie pod kontrolou, navyše však ponúka taktiež možnosť odomknutia prostredníctvom čítačky odtlačkov prstov, ktorá sa nachádza na zadnej strane. Čítačku navyše môžete využiť nie len na odomknutie smartfónu, ale taktiež aj na prihlasovanie sa na webové stránky alebo vstup do aplikácií. 

Ďalšou zaujímavosťou, ktorú Galaxy A6 prináša je práca s dvoma aplikáciami súčasne prostredníctvom funkcie App Pair, ktorá rozdelí displej na dve polovice, takže popri chatovaní môžete nerušene pozerať aj videá. Vaše pohodlie je taktiež zabezpečené prostredníctvom šikovnej vlastnosti telefónu, ktorá si dokáže zapamätať miesta, kde sa zvyknete pripájať na Wi-Fi a pripojenie aktivuje automaticky.

 

Odporúčame dokúpiť


Príbuzné produkty


Parametre


Hodnotenie


 
 

Dotykové mobilné telefóny sú v súčasnosti suverénne najpopulárnejším typom na trhu. Väčšina mobilov s dotykovým displejom disponuje výkonným operačným systémom, ktorý umožňuje zdokonaliť vlastnosti mobilného telefónu. Samozrejmosťou je pripojenie na internet alebo možnosť využívania zaujímavých aplikácií. V našej širokej ponuke nájdete najmodernejšie smartfóny od populárnych výrobcov Apple, Lenovo, Samsung či LG.