nokia 5 dual strieborný

 
 
 

Nokia 5 DUAL strieborný

Mobilný telefón NOKIA 5 je vybavený systémom Android Nougat, polarizovaným 5,2" HD displejom s tvarovaným sklom Corning® Gorilla® a procesorom Qualcomm® Snapdragon™ 430.
Kód produktu:NO5XXDSTR
Výrobca: Výrobca 1
Dostupnosť: skladom
Dostupnosť: do 48 hodín
0 2 0
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 169 bodov.
Vaša cena: 169,00 €
Ďalšie dostupné varianty
Dostupné v 3 variantoch
Nokia 5 DUAL čierny
Nokia 5 DUAL čierny
Názov: Nokia 5 DUAL čierny
Kód: NO5XXDCIE
Dostupnosť:
000
Cena: 169,00 €
Nokia 5 DUAL modrý
Nokia 5 DUAL modrý
Názov: Nokia 5 DUAL modrý
Kód: NO5XXDMOD
Dostupnosť:
000
Cena: 169,00 €
Špeciálne ponuky platné iba s kúpou tohoto produktu
Pridať označené ponuky, spolu s Nokia 5 DUAL strieborný
Zobraziť viac
Zobraziť menej
Farba:strieborná
Hmotnosť:161 gramov
Predný fotoaparát:8 Mpix
Zadný fotoaparát:13 Mpix
Verzia operačného systému:Android 7.1.1 Nougat
Uhlopriečka displeja:5,2''
Typ displeja:IPS
Počet SIM kariet:2
Počet jadier procesora:8
Interná pamäť:16GB
Operačná pamäť:2GB
Mobilné siete:2G3G4G LTE
Kapacita batérie:3 000 mAh
Rozlíšenie displeja:720 x 1 280 b.
Operačný systém:Android

Popis produktu

Popis

Základné info

NOKIA 5 je vybavená osemjadrovým procesorom Qualcomm® Snapdragon™ 430, ktorý zabezpečuje tiež dlhú výdrž batérie a dokonalú grafiku. O plynulý chod telefónu s pravidelnými aktualizáciami sa stará operačný systém Android Nougat. Vy sa tak môžete naplno venovať tomu, čo práve robíte.

So štýlovým mobilným telefónom si môžete aj počas silného slnečného žiarenia pohodlne prezerať obsah vášho displeja bez toho, aby ste museli namáhať zrak. Displej je totiž vybavený 5,2" vrstveným, polazirovaným HD displejom, vďaka ktorému si aj na dennom svetle užijete prezeranie aplikácií, či textov.

Dokonalé fotografie za akýchkoľvek podmienok - V prípade, že si potrebujete zaznamenať dôležitý moment z ciest a nemáte pri sebe fotoaparát, môžete sa plne spoľahnúť na váš smartfón. Vďaka zadnému 13 Mpix fotoaparátu s automatickým zaostrením zaznamenáte všetky vaše zážitky v super kvalite. Navyše, vďaka dvojfarebnému blesku budú všetky snímky v prirodzených farbách. Za ním nezaostáva ani predný širokouhlý 8 Mpix fotoaparát, pomocou ktorého môžete vytvoriť známe selfie fotografie, či uskutočňovať videohovory so vašimi známymi. NOKIA 5 je tiež správnou voľbou aj v prípade, ak potrebujete fotografovať v noci alebo pri slabšom osvetlení. V tomto prípade vám kvalitné fotky zaručí automatické ostrenie, detekcia pohybu, veľká svetelnosť a už spomínaný dvojfarebný blesk.

Mobilný telefón má k dispozícii 2 GB operačnej pamäte RAM a internú pamäť s veľkosťou 16 GB, ktorú si môžete rozšíriť prostredníctvom micro SD karty až do veľkosti 128 GB. NOKIA 5 je vybavená integrovanou batériou s kapacitou 3 000 mAh.

Duálny telefón disponuje rozhraním Wi-Fi, Bluetooth 4.1, USB 2.0, USB OTG, G-senzorom, svetelným senzorom, E-kompasom, funkciou NFC a snímačom odtlačkov prstov.

 

Odporúčame dokúpiť


Príbuzné produkty


Parametre


Hodnotenie


 
 

Dotykové mobilné telefóny sú v súčasnosti suverénne najpopulárnejším typom na trhu. Väčšina mobilov s dotykovým displejom disponuje výkonným operačným systémom, ktorý umožňuje zdokonaliť vlastnosti mobilného telefónu. Samozrejmosťou je pripojenie na internet alebo možnosť využívania zaujímavých aplikácií. V našej širokej ponuke nájdete najmodernejšie smartfóny od populárnych výrobcov Apple, Lenovo, Samsung či LG.