myphone hammer iron 2 čierny

 
 
Úvod > Mobilné telefóny > Podľa typu > Dotykové > MyPhone Hammer Iron 2 čierny
 

MyPhone Hammer Iron 2 čierny

Odolný smartfón MYPHONE HAMMER IRON 2 spĺňajúci normu IP 68, disponuje 4 palcovým displejom s rozlíšením 800 x 480 pixelov. Základom jeho plynulého chodu je rýchly 4 jadrový procesor s frekvenciou 1,3 GHz.
Kód produktu:CPHAIOCIE
Výrobca: MyPhone
Dostupnosť: skladom
Dostupnosť: do 48 hodín
29 11 0
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 126 bodov.
Vaša cena: 126,00 €
Ďalšie dostupné varianty
Dostupné v 2 variantoch
MyPhone Hammer Iron 2  oranžovo-čierny
MyPhone Hammer Iron 2  oranžovo-čierny
Názov: MyPhone Hammer Iron 2 oranžovo-čierny
Kód: CPHAIOORA
Dostupnosť: skladom
16100
Cena: 96,00 €
Špeciálne ponuky platné iba s kúpou tohoto produktu
Pridať označené ponuky, spolu s MyPhone Hammer Iron 2 čierny
Zobraziť viac
Zobraziť menej
Farba:čierna
Hmotnosť:282 gramov
Predný fotoaparát:2 Mpix
Zadný fotoaparát:5 Mpix
Verzia operačného systému:Android 6.0
Uhlopriečka displeja:4"
Typ displeja:IPS
Počet SIM kariet:2
Počet jadier procesora:4
Interná pamäť:8GB
Operačná pamäť:1G
Kapacita batérie:2 400 mAh
Rozlíšenie displeja:800 x 480 b.
Operačný systém:Android

Popis produktu

Popis

Základné info

Odolnosť zaručená normou IP 68

MyPhone Hammer Iron2 je vhodný pre ľudí s aktívnym životným štýlom, vďaka je robustnému a kvalitne spracovanímu telu. Spoľahlivosť a odolnosť telefónu voči prachu, vode a proti nárazom zaručuje norma IP 68. Smartfón je tak vhodné používať v extrémnych podmienkach.

Mobilný telefón MyPhone Hammer Iron 2 je ideálnym spoločníkom na prácu či zábavu. Jeho typickou črtou je 4 palcový dotykový displej s rozlíšením 800 x 480 pixelov.

K  základnej výbave tohto telefónu patrí predný a zadný fotoaparát, s ktorými určite zachytíte všetky dôležité chvíle. Predný fotoaparát je vhodný na videohovory či vytváranie selfie fotografií. Jeho rozlíšenie tvorí 2 Mpix. Rozlíšenie zadného fotoaparátu predstavuje 5 Mpix.

Mobilný telefón je dodávaný s operačným systémom Android 6.0.

Skvelý výkon

Základom tohto smartfónu je rýchly procesor. Ten disponuje 4 jadrami a pracuje s frekvenciou 1,3 GHz, vďaka čomu môžete bez obáv spúšťať viacero aplikácií zároveň. Vysoký výkon zabezpečuje aj 1 GB operačnej pamäte RAM a 8 GB vnútornej pamäte, do ktorej si môžete ukladať obľúbené fotografie či hudbu. Túto pamäť si môžete vďaka podpore micro SD karty rozšíriť ešte o 32 GB.

Smartfón neodmysliteľne podporuje aj pripojenia ako Bluetooth, ktorý zaručí rýchle zdieľanie súborov ale aj pripojenie Wi-Fi, vďaka ktorému sa môžete kedykoľvek pripojiť do bezdrôtovej siete a užiť si surfovanie po webe. Veľmi dôležitou a praktickou funkciou je podpora Dual SIM, prostredníctvom ktorej môžete používať dve telefónne čísla súčasne.

Odporúčame dokúpiť


Príbuzné produkty


Parametre


Hodnotenie


 
 

Dotykové mobilné telefóny sú v súčasnosti suverénne najpopulárnejším typom na trhu. Väčšina mobilov s dotykovým displejom disponuje výkonným operačným systémom, ktorý umožňuje zdokonaliť vlastnosti mobilného telefónu. Samozrejmosťou je pripojenie na internet alebo možnosť využívania zaujímavých aplikácií. V našej širokej ponuke nájdete najmodernejšie smartfóny od populárnych výrobcov Apple, Lenovo, Samsung či LG.