apple iphone 5s 16gb zlatý používaný

 
 
Úvod > Mobilné telefóny > Podľa typu > Dotykové > Apple iPhone 5S 16GB zlatý používaný
 

Apple iPhone 5S 16GB zlatý používaný

Ponúkaný produkt je 100% funkčný a vyskúšaný, môže mať bežné známky používania na displeji alebo kryte. Balenie obsahuje mobilný telefón, dátový kábel, adaptér. Záruka 12 mesiacov. Osobitný režim DPH, podľa § 66 zákona č. 222/2004 Z.z (0% DPH)
Kód produktu:IP516GBZLA
Výrobca: Apple
Dostupnosť: skladom
Dostupnosť: do 48 hodín
1 0 0
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 149 bodov.
Vaša cena: 149,00 €
Ďalšie dostupné varianty
Dostupné v 1 variante
Špeciálne ponuky platné iba s kúpou tohoto produktu
Pridať označené ponuky, spolu s Apple iPhone 5S 16GB zlatý používaný
Zobraziť viac
Zobraziť menej
Farba:zlatá
Hmotnosť:112 gramov
Predný fotoaparát:1,2 Mpix s HD videom
Zadný fotoaparát:8 Mpix, dual LED blesk, autofókus, nahrávanie Full HD videí
Verzia operačného systému:iOS7
Uhlopriečka displeja:4'' Retina
Počet SIM kariet:1
Interná pamäť:16GB
Operačná pamäť:1GB
Typ batérie:Li-Ion
Kapacita batérie:1 570 mAh
Rozlíšenie displeja:640 x 1 136 b.
Operačný systém:iOS

Popis produktu

Popis

Základné info

APPLE iPhone 5S je dokonalý v každom smere. Na prvý pohľad rozhodne upúta svojím dizajnom. Hliníkové telo je doplnené sklom. Hliníkové tenké telo telefónu je v striebornej farbe. Disponuje snímačom odtlačkov prstov, ktorý je zabudovaný do home tlačidla. Výrazným plusom je čip A7 s co-procesorom MT motion, ktorý je 2x rýchlejší. Batéria Li-Ion s kapacitou 1560 mAh.

Touch IDPri každodennom používaní si telefón mnohokrát kontrolujete. Zadávanie hesla je však zdĺhavé a otravné. Apple 5S prináša zlepšenie - identifikačný snímač odtlačkov prstov. Stačí priložiť prst na plochu, iPhone prečíta váš otlačok a odomkne sa. 

Výkonný procesor iPhone 5S s procesorom A7 je prvý 64bitový smartphon. Čip A7 podáva 2x väčší výpočtový a grafický výkon než A6. Vďaka podpore OpenGL ES 3.0 zvláda detailnú grafiku a efekty. Hranie hier bude dokonalé. 

Koprocesor M7 vyhodnocuje pohybové dáta akcelerometru, gyroskopu a kompasu. Presne vie kedy idete, bežíte, či idete autom.

Fotoaparátdokáže urobiť dokonalé fotky kdekoľvek. Disponuje väčšou svetelnosťou, snímačom, True Tone bleskom, automatickou stabilizáciou obrazu, funkciou Zoom pri nahrávaní. Teda ponúkne všetky vlastnosti profesionálneho fotoaparátu.

Rýchle bezdrôtové pripojenie - iPhone 5S podporuje viac sietí a vy si tak môžte užívať vysokú rýchlosť sťahovania a odosielania. Surfujte pomocou Wi-fi pripojenia alebo posielajte súbory cez Bluetooth. 

iOS 7 - je základňou iPhonu, obsahuje kolekciu aplikácií, ktorú využijete pri každodennej práci s telefónom: posielaní e-mailov, fotení a zdielaní fotiek, prehliadaní webu. Okrem toho ponúka nové funkcie ako múdrejší multitasking, AirDrop a Ovládacie centrum, pomocou ktorých bude denné fungovanie ešte zábavnejšie a rýchlejšie.

Obsahom balenia je mobilný telefón, adaptér, dátový kábel a slúchadlá.

Odporúčame dokúpiť


Príbuzné produkty


Parametre


Hodnotenie


 
 

Dotykové mobilné telefóny sú v súčasnosti suverénne najpopulárnejším typom na trhu. Väčšina mobilov s dotykovým displejom disponuje výkonným operačným systémom, ktorý umožňuje zdokonaliť vlastnosti mobilného telefónu. Samozrejmosťou je pripojenie na internet alebo možnosť využívania zaujímavých aplikácií. V našej širokej ponuke nájdete najmodernejšie smartfóny od populárnych výrobcov Apple, Lenovo, Samsung či LG.